products

850nm 300m de Vezel Optische Zendontvanger van SR van 25G SFP28 met Duplexlc-Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP28-0031SL03X
Min. bestelaantal: 5
Verpakking Details: plastic zak
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000 eenheden per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP28 de Optische Zendontvanger van SR Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: -7~2dBm Datasnelheid: 25Gbps
Interface: Duplexlc Transmissieafstand: 300m
Vezeltype: mulit wijze DDM: Ja
Hoog licht:

de Vezel Optische Zendontvanger van SR van 25G SFP28

,

300m Vezel Optische Zendontvanger

,

850nm vezel Optische Module


Productomschrijving

Duplexlc-Schakelaar 850nm 300m de Optische Zendontvanger van SR van 25G SFP28
 

Specificaties

 

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP25-0031SL03X 850nm 25.78Gb/s 300M -7~2 dBm <-10>VCSEL SPELD JA

 

Eigenschap

  • Tot 25,78 tweerichtingsgegevens van Gb/s - verbindingen
  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
  • Tot 300m op 25/125mm SMF
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • de laserzender van 1310nm DFB
  • Duplexlc-schakelaar
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Volgzame RoHS
  • 1.5W maximummachtsconsumptie met gevestigde verbinding
  • Specificaties volgzaam met SFF 8472
  • Enige 3.3V-voeding
  • Geval werkende temperatuur

 
Commercieel: 0°C aan +70°C
Uitgebreid: -10°C aan +80°C

Industrieel: -40°C aan +85°C


Toepassingen

  • 25G Ethernet
  • eCPRI & CPRI

 

 
Waarom de Optische Zendontvanger van 25G SFP28+1310nm LR van Opticking kies
(1) R&D-de majoor van teamingenieurs in het structuurontwerp, kringsontwerp die, oplossingsbeheer, verenigbaarheid het team van .our testen R&D kan om het even welke kwesties oplossen.
(2) strikte Kwaliteitscontroleprocedure. (meer dan drie jaar garantie)
(3) goed Bedrijfsreputatie en Prestige. (high-tech onderneming)
(4) concurrerende prijs en de beste diensten (fabrieksprijs, 24 uren online reactie)
(5) rijke ervaringen in het uitvoeren van actieve en passieve optische vezelproducten naar overzee markt. (meer dan 25 jaar de uitvoer bedrijfs).
(6) R&D-de majoor van teamingenieurs in het structuurontwerp, kringsontwerp, oplossingsbeheer, verenigbaarheid het testen.
(7) snelle Belangrijke Tijd. (één week)

 

 

Compatibel

HW, HP, Cisco, H3C, Generisch, ZTE, Arista, Dell, enz.…

 


Mechanische Specificaties

850nm 300m de Vezel Optische Zendontvanger van SR van 25G SFP28 met Duplexlc-Schakelaar 0

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395