products

Optische de Zendontvangermodule 40km 80km 120km van DWDM 1534.25nm SFP

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE, FCC, ISO9001
Modelnummer: 1.25G/2.5G SFP-zendontvanger DWDM 1534.25nm
Min. bestelaantal: 50
Verpakking Details: blaar
Gedetailleerde informatie
Productnaam: De Module van SFP Ethernet Model: 1.25G/2.5G SFP-zendontvanger DWDM 1534.25nm
Golflengte (NM): 1534.25nm Certificering: CE, FCC, ISO9001
Toepassingen: Geschakelde Backplane Toepassingen Facultatief: 40km/80km/120km
Hoog licht:

1534.25nm Optische de Zendontvangermodule van SFP

,

2.5G OPTISCHE DE ZENDONTVANGERmodule VAN SFP

,

2.5G de Module van SFP Ethernet


Productomschrijving

Optische de Zendontvangermodule 40km 80km 120km van DWDM 1534.25nm SFP

 

 

Van de Vezelsfp van 1.25G/2.5G DWDM de Dubbele Optische Zendontvanger 1534.25nm 40km/80km/120km

 

Producteigenschap

  • Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen
  • ITU van 100GHZ DWDM Net, c-Band
  • De laserzender van DWDM DFB
  • Tot 80km op 9/125µm SMF
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • Duplexlc/upc-type pluggable optische interface
  • Lage machtsdissipatie
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Volgzaam en loodvrije RoHS
  • Enige +3.3V-voeding
  • Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface
  • Volgzaam met sff-8472
  • Geval werkende temperatuur

KSFP03-D0XXSL40X de kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA). De zendontvanger bestaat uit vijf secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de digitale kenmerkende monitor, de DFB-laser en de SPELDfotodetector. De modulegegevens - de verbinding met 40km/80km/120km in 9/125um kiest omhoog wijzevezel uit.

 

Kanaal Golflengte (NM) Frequentie (THZ) Kanaal Golflengte (NM) Frequentie (THZ)
C17 1563.86 191.70 C39 1546.12 193.90
C18 1563.05 191.80 C40 1545.32 194.00
C19 1562.23 191.90 C41 1544.53 194.10
C20 1561.42 192.00 C42 1543.73 194.20
C21 1560.61 192.10 C43 1542.94 194.30
C22 1559.79 192.20 C44 1542.14 194.40
C23 1558.98 192.30 C45 1541.35 194.50
C24 1558.17 192.40 C46 1540.56 194.60
C25 1557.36 192.50 C47 1539.77 194.70
C26 1556.55 192.60 C48 1538.98 194.80
C27 1555.75 192.70 C49 1538.19 194.90
C28 1554.94 192.80 C50 1537.40 195.00
C29 1554.13 192.90 C51 1536.61 195.10
C30 1553.33 193.00 C52 1535.82 195.20
C31 1552.52 193.10 C53 1535.04 195.30
C32 1551.72 193.20 C54 1534.25 195.40
C33 1550.92 193.30 C55 1533.47 195.50
C34 1550.12 193.40 C56 1532.68 195.60
C35 1549.32 193.50 C57 1531.90 195.70
C36 1548.51 193.60 C58 1531.12 195.80
C37 1547.72 193.70 C59 1530.33 195.90
C38 1546.92 193.80 C60 1529.55 196.00
Niet-ITU

Piekgolflengte tussen 1528.77nm-1563.86

C61

C61 1528.77 196.10

 

Toepassingen

  • Schakelaar om Interface te schakelen
  • Gigabit Ethernet
  • Geschakelde Backplane Toepassingen
  • Router/Serverinterface
  • Andere Optische Verbindingen

 

Commercieel: 0°C aan +70°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395