products

1.25G van de de Zendontvangermodule van SFP Optisch Compatibel systeem 40km 80km120km

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE, FCC, ISO9001
Modelnummer: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1531.12nm
Min. bestelaantal: 50
Verpakking Details: blaar
Gedetailleerde informatie
Productnaam: Compatibele SFP-Modules Model: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1531.12nm
Golflengte (NM): 1531.12nm Type: SFP-Zendontvanger
Toepassingen: Gigabit Ethernet Certificering: CE, FCC, ISO9001
Hoog licht:

1.25G Optische de Zendontvangermodule van SFP

,

120km SFP Optische Zendontvangermodule

,

1.25G compatibele SFP-Modules


Productomschrijving

1.25G van de de Zendontvangermodule van SFP Optisch Compatibel systeem 40km 80km120km

 

De compatibele Dubbele Optische Zendontvanger DWDM 1531.12nm 40km/80km/120km van Vezelsfp 1.25G

 

Toepassingen

  • Schakelaar om Interface te schakelen

  • Gigabit Ethernet

  • Geschakelde Backplane Toepassingen

  • Router/Serverinterface

  • Andere Optische Verbindingen

KSFP03-D0XXSL40X de kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA). De zendontvanger bestaat uit vijf secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de digitale kenmerkende monitor, de DFB-laser en de SPELDfotodetector. De modulegegevens - de verbinding met 40km/80km/120km in 9/125um kiest omhoog wijzevezel uit.

 

Kanaal

Golflengte (NM)

Frequentie (THZ)

Kanaal

Golflengte (NM)

Frequentie (THZ)

C17

1563.86

191.70

C39

1546.12

193.90

C18

1563.05

191.80

C40

1545.32

194.00

C19

1562.23

191.90

C41

1544.53

194.10

C20

1561.42

192.00

C42

1543.73

194.20

C21

1560.61

192.10

C43

1542.94

194.30

C22

1559.79

192.20

C44

1542.14

194.40

C23

1558.98

192.30

C45

1541.35

194.50

C24

1558.17

192.40

C46

1540.56

194.60

C25

1557.36

192.50

C47

1539.77

194.70

C26

1556.55

192.60

C48

1538.98

194.80

C27

1555.75

192.70

C49

1538.19

194.90

C28

1554.94

192.80

C50

1537.40

195.00

C29

1554.13

192.90

C51

1536.61

195.10

C30

1553.33

193.00

C52

1535.82

195.20

C31

1552.52

193.10

C53

1535.04

195.30

C32

1551.72

193.20

C54

1534.25

195.40

C33

1550.92

193.30

C55

1533.47

195.50

C34

1550.12

193.40

C56

1532.68

195.60

C35

1549.32

193.50

C57

1531.90

195.70

C36

1548.51

193.60

C58

1531.12

195.80

C37

1547.72

193.70

C59

1530.33

195.90

C38

1546.92

193.80

C60

1529.55

196.00

Niet-ITU

Piekgolflengte tussen 1528.77nm-1563.86

C61

C61

1528.77

196.10

 

Producteigenschap

  • Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen

  • ITU van 100GHZ DWDM Net, c-Band

  • De laserzender van DWDM DFB

  • Tot 80km op 9/125µm SMF

  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk

  • Duplexlc/upc-type pluggable optische interface

  • Lage machtsdissipatie

  • Metaalbijlage, voor lagere EMI

  • Volgzaam en loodvrije RoHS

  • Enige +3.3V-voeding

  • Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface

  • Volgzaam met sff-8472

  • Geval werkende temperatuur

Commercieel: 0°C aan +70°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395