products

40km 1.25G SFP de Optische zender van de Moduledwdm 1530.33nm DFB laser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE, FCC, ISO9001
Modelnummer: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1530.33nm
Min. bestelaantal: 50
Verpakking Details: blaar
Gedetailleerde informatie
Model: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1530.33nm Industrieel: -40°C aan +85°C
Eigenschap: ITU van 100GHZ DWDM Net, c-Band Productnaam: De Optische Zendontvanger van SFP
Golflengte (NM): 1530.33nm Certificering: CE, FCC, ISO9001
Hoog licht:

1.25G de Optische Module van SFP

,

1530.33nm de Optische Module van SFP

,

sfp 1


Productomschrijving

40km 1.25G SFP de Optische Zender van de Moduledwdm 1530.33nm DFB Laser

 

40km de Compatibele Cisco Dubbele Optische Zendontvanger DWDM 1530.33nm van Vezelsfp 1.25G

  

 

Producteigenschap

  • Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen
  • ITU van 100GHZ DWDM Net, c-Band
  • De laserzender van DWDM DFB
  • Tot 80km op 9/125µm SMF
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • Duplexlc/upc-type pluggable optische interface
  • Lage machtsdissipatie
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Volgzaam en loodvrije RoHS
  • Enige +3.3V-voeding
  • Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface
  • Volgzaam met sff-8472
  • Geval werkende temperatuur

Commercieel: 0°C aan +70°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

 

40km 1.25G SFP de Optische zender van de Moduledwdm 1530.33nm DFB laser 0

 

KSFP03-D0XXSL40X de kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA). De zendontvanger bestaat uit vijf secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de digitale kenmerkende monitor, de DFB-laser en de SPELDfotodetector. De modulegegevens - de verbinding met 40KM in 9/125um kiest omhoog wijzevezel uit.

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395