products

van de de Zendontvangermodule van 1.25G DWDM 1528.77nm SFP Optische FCC ISO9001 van Ce

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE, FCC, ISO9001
Modelnummer: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1528.77nm
Min. bestelaantal: 50
Verpakking Details: blaar
Gedetailleerde informatie
Productnaam: vezel optische zendontvanger Certificering: CE, FCC, ISO9001
Model: 1.25G SFP-zendontvanger DWDM 1528.77nm Golflengte (NM): 1528.77nm
Verbinding: 40km/80km/120km Type: SFP 1.25G
Hoog licht:

1528.77nm Optische de Zendontvangermodule van SFP

,

FCC Sfp Optische Zendontvangermodule

,

De Vezel Optische Zendontvanger van SFP 1.25G


Productomschrijving

van de de Zendontvangermodule van 1.25G DWDM 1528.77nm SFP Optische FCC ISO9001 van Ce

 

De compatibele van de Vezelsfp 1.25G van ZTE Dubbele Optische Zendontvanger DWDM 1528.77nm 40km/80km/120km

 

KSFP03-D0XXSL40X de kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA). De zendontvanger bestaat uit vijf secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de digitale kenmerkende monitor, de DFB-laser en de SPELDfotodetector. De modulegegevens - de verbinding met 40KM in 9/125um kiest omhoog wijzevezel uit.

 

Kanaal

Golflengte (NM)

Frequentie (THZ)

Kanaal

Golflengte (NM)

Frequentie (THZ)

C17

1563.86

191.70

C39

1546.12

193.90

C18

1563.05

191.80

C40

1545.32

194.00

C19

1562.23

191.90

C41

1544.53

194.10

C20

1561.42

192.00

C42

1543.73

194.20

C21

1560.61

192.10

C43

1542.94

194.30

C22

1559.79

192.20

C44

1542.14

194.40

C23

1558.98

192.30

C45

1541.35

194.50

C24

1558.17

192.40

C46

1540.56

194.60

C25

1557.36

192.50

C47

1539.77

194.70

C26

1556.55

192.60

C48

1538.98

194.80

C27

1555.75

192.70

C49

1538.19

194.90

C28

1554.94

192.80

C50

1537.40

195.00

C29

1554.13

192.90

C51

1536.61

195.10

C30

1553.33

193.00

C52

1535.82

195.20

C31

1552.52

193.10

C53

1535.04

195.30

C32

1551.72

193.20

C54

1534.25

195.40

C33

1550.92

193.30

C55

1533.47

195.50

C34

1550.12

193.40

C56

1532.68

195.60

C35

1549.32

193.50

C57

1531.90

195.70

C36

1548.51

193.60

C58

1531.12

195.80

C37

1547.72

193.70

C59

1530.33

195.90

C38

1546.92

193.80

C60

1529.55

196.00

Niet-ITU

Piekgolflengte tussen 1528.77nm-1563.86

C61

C61

1528.77

196.10

 

Producteigenschap

  • Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen

  • ITU van 100GHZ DWDM Net, c-Band

  • De laserzender van DWDM DFB

  • Tot 80km op 9/125µm SMF

  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk

  • Duplexlc/upc-type pluggable optische interface

  • Lage machtsdissipatie

  • Metaalbijlage, voor lagere EMI

  • Volgzaam en loodvrije RoHS

  • Enige +3.3V-voeding

  • Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface

  • Volgzaam met sff-8472

  • Geval werkende temperatuur

Commercieel: 0°C aan +70°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395