products

PLC van G657A1 1x2 Splitsers Naakte Vezel met SC/APC-Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Modelnummer: 1X2 PLC het type van Splitsersbarefiber
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: blaar
Gedetailleerde informatie
Hoog licht:

1x2 PLC Splitsers Naakte Vezel

,

PLC van G657A1 1x2 Splitser

,

Sc-APC PLC Splitsers Naakte Vezel


Productomschrijving

1x2 PLC het type van Splitsersbarefiber met SC/APC-schakelaar

PLC de splitser, ook genoemd de Vlakdiesplitser van de Golfgeleiderkring, is een apparaat wordt gebruikt om één of twee lichtstralen uniform te verdelen aan veelvoudige lichtstralen of veelvoudige lichtstralen te combineren aan één of twee lichtstralen. Het is een passief optisch apparaat met velen ingevoerd en outputterminals, vooral van toepassing op PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, enz.) om MDF (hoofddistributiekader) en de eindapparatuur aan te sluiten en zich te vertakken het optische signaal.

PLC de splitser voorziet een goedkope lichte distributieoplossing van hoge stabiliteit en betrouwbaarheid. PLC de splitsers kunnen een verdelende verhouding aanbieden van tot 1x64, die over het algemeen hoger is dan de spleten van FBT-splitser die een ander gemeenschappelijk type van optische splitser.

  • Kenmerken

- Alle einden zijn naakte vezels (0.9/2.0/3.0µm), gemakkelijk om worden verbonden.

- Vereist de minste ruimte tijdens aanleg van kabelnetten.

PLC van G657A1 1x2 Splitsers Naakte Vezel met SC/APC-Schakelaar 0

  • Specificatie:

 

Parameters Specificatie
Optische vezeltype G657A1 lintkabel 1m in lengte
Inputkant 250um vezel Transparante kleur
Outputkant Lintkabel of 250um-Vezel oranje/blauwe kleur
Werkende Golflengte 1260-1650
Toevoegingsverlies ≤ 3,8 dB
PDL (Polarisatie afhankelijk Verlies) ≤ 0.3dB
Verliesuniformiteit ≤ 0,6 dB
Terugkeerverlies ≥55 dB
Temperatuurstabiliteit ≤ 0.5dB
Vochtigheid 5 ~ 85%
Afmetingen ong. (HxWxL) 40x4x4 mm
Het werken/Opslagtemperatuur -40℃ aan +85℃
Kabellengte IN/OUT ≤ 2mt

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395