products

De Zendontvanger van de de Vormfactor 25G CWDM van OPTICKING 1331nm SFP28

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP25-C033SL10X
Min. bestelaantal: 5
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: Sfp28 Optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
macht: 0~5dBm Datasnelheid: 25g
Golflengte: 1331nm DDM: ja
Hoog licht:

de Vormfactor van 1331nm SFP28

,

de Zendontvanger van 25G CWDM

,

De Vormfactor van OPTICKING SFP28


Productomschrijving

de Optische Module van 25G SFP28 CWDM LC

Optische de Zendontvanger Optische Module van 25G CWDM SFP28 LC voor 25G Ethernet en Data Center

 

Wat is de optische zendontvanger van 25G CWDM SFP28?
Deze zendontvanger van 25G CWDM SFP28 is compatibel met de module van Cisco SFP-25g-CWDM. Het wordt ontworpen voor gebruik met Cisco 25 Gigabit Ethernet-connectiviteit en van CPRI 10 toepassingen. Deze zendontvanger van 25G CWDM is geprogrammeerd en getest om identiek aan origineel Cisco 25gbase-CWDM SFP28 transceiverbut uit te voeren met veel lagere tarifering. Deze module van 25G CWDM SFP28 kenmerkt een hoogst betrouwbare de zender en de SPELDfotodetector van CWDM DFB in de duplex optische schakelaar van LC, omhoog ondersteunend verbindingen aan 10km over enige wijzevezel.

 

Producteigenschappen

  1. Heet-pluggable SFP28-vormfactor
  2. Steunen25.78125gb/s datasnelheid
  3. Interne CDR op zowel zender als ontvangerskanaal
  4. Duplexlc-vergaarbakken
  5. Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  6. De werkende waaier van de gevaltemperatuur: X middelen C (0~70°C); I (- 20~85°C).
  7. Enige 3.3V-voeding
  8. Volgzame RoHS 6 (loodvrij)

Toepassingen

  1. 25G Ethernet
  2. Datacentrum en Vezelkanaal

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP25-C033SL10X 1331 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB SPELD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395