products

100m op Actieve Optische Kabel 70m van OM4 MMF 100G QSFP28 AOC op OM3 MMF

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KQSF0A-0085MAXXX
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Plastic Zak
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 100G AOC Macht: 3.3V
Temperatuurwaaier: 0 aan 70°C Maximumlengte: 70m op OM3 MMF of 100m op OM4 MMF
Toepassing: 100G Ethernet verbinden onderling
Hoog licht:

100m op OM4 MMF 100G QSFP28 AOC

,

OPTICKING actieve Optische Kabel

,

70m op de vezelkabel van OM3 MMF aoc


Productomschrijving

Actieve Optische Kabel 70m op OM3 MMF of 100m van 100G QSFP28 AOC op OM4 MMF

 

AOC heeft de kenmerken van lage machtsconsumptie, lage kosten en sterke hittedissipatie. Het is lichter en flexibeler voor gemakkelijke installatie. Er is geen toevoegingsverlies en het terugkeerverlies van AOC, verzekert verder zijn betrouwbaarheid.

 

Producteigenschappen

  1. Steunen103.125gb/s gezamenlijk bitrate
  2. 4 kanalen850nm VCSEL laser en SPELDfotodetector
  3. Interne CDR-kringen op zowel ontvanger als zenderkanalen
  4. Steunencdr omleiding
  5. Machtsdissipatie: < 2="">
  6. Maximumverbindingslengte van 70m op OM3 MMF of 100m op OM4 MMF
  7. MSA-Volgzame high-density van QSFP28 schakelaars
  8. Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  9. De werkende waaier van de gevaltemperatuur: 0 aan 70°C
  10. Enige 3.3V-voeding
  11. Volgzame RoHS 6 (loodvrij)

Toepassingen

  1. Hoge prestaties de gegevensverwerking verbindt onderling
  2. 100G Ethernet verbinden onderling

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand schakelaar Multi-tarief LD PD DDM
KQSF0A-0085MAXXX 850nm 100Gb/s XX AOC Y VCSEL SPELD JA

 

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395