products

300m op OM3 MMF 400m op de Kabel van OM4 MMF 10G SFP+ AOC 10G AOC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP10-0085MAXXX
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Plastic Zak
Levertijd: 7 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 10G AOC Macht: 3.3V
Temperatuurwaaier: 0 aan 70°C Maximumlengte: 300m op OM3 MMF of 400m op OM4 MMF
Toepassing: 10G Ethernet verbinden onderling
Hoog licht:

400m op OM4 MMF 10G SFP+ AOC

,

300m op OM3 MMF 10G SFP+ AOC

,

De Kabel van OPTICKING 10G AOC


Productomschrijving

de Actieve Optische Kabel van 10G SFP+ AOC

 

 

De kabels van SFP+ AOC zijn samengesteld uit de optische zendontvangers van SFP+ in zowel einden als multimode vezelkabel van OM3 in verschillende kabellengte van 1 tot 100 meters. Deze geïntegreerde optische zendontvanger verwijdert de ingewikkelde optische vezelinterface en brengt een vriendschappelijke en intuïtieve elektro-aan-elektrointerface aan gebruikers.

 

Producteigenschappen

  1. Steunen10.3125gb/s bitrate
  2. de laser van 850nm VCSEL en SPELDfotodetector
  3. Machtsdissipatie: < 1W="" per="" end="">
  4. Maximumverbindingslengte van 300m op OM3 MMF of 400m op OM4 MMF
  5. De msa-Volgzame schakelaars van SFP+
  6. Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  7. De werkende waaier van de gevaltemperatuur: 0 aan 70°C
  8. Enige 3.3V-voeding
  9. Volgzame RoHS 6 (loodvrij)

Toepassingen

  1. Hoge prestaties de gegevensverwerking verbindt onderling
  2. 10G Ethernet

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand schakelaar Multi-tarief LD PD DDM
KSFP10-0085MAXXX 850nm 10Gb/s XX AOC Y VCSEL SPELD JA

Nota's:

Afstand xx middelen: transmissieafstand van vezel

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395