products

Passief Hybride Adapterfc Mannetje aan LC-Wijfje

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE FCC ROHS
Min. bestelaantal: 50
Verpakking Details: Plastic Zak
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: FC mannetje aan de Vrouwelijke Adapter van LC Eigenschap: Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
Adaptertype: FC ST SC LC Kern: Simplex/duplex
Huismateriaal: Metaal
Hoog licht:

Actieve Apparatenmpo MTP Schakelaar

,

De Schakelaar van FC LC MPO MTP

,

FC mannetje aan de Vrouwelijke Adapter van LC


Productomschrijving

Passief Hybride Adapterfc Mannetje aan LC-Wijfje

  

FC mannetje aan de Vrouwelijke Adapter van LC voor actieve de telecommunicatienetwerken van de apparatenbeëindiging

 

Eigenschappen

※ Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

※ Hoge Precisie van Mechanische Afmetingen

※ Volgzaam met Telcordia-gr.-326-Kern, CEI, TIA

※ Volgzame RoHS

de Optische test van ※ 100%

Adaptertype Wijze Kern Huisvestingskleur De vrouwelijke Kleur van Stofglb De mannelijke Kleur van Stofglb
FC mannetje aan LC-Wijfje Singlemode Simplex Metaal FC: Wit/Rood/Blauw/Groen/Geel/Zwarte FC/SC/ST: Transparant
FC mannetje aan Sc-Wijfje Multimode Simplex Metaal Sc: Transparant/Semi-Transparent/Blauw/Groen/Beige/Zwart/Aqua/Magenta LC: Wit/Zwart/Transparant
FC mannetje aan ST Wijfje APC Simplex Metaal ST: Rood/Blauw/Groen/Geel/Zwarte  
Sc-Mannetje aan FC-Wijfje  

Simplex

Duplex

Blauw of Beige/Metaal LC: Wit/Zwart/Blauw/Groen/Aqua/Semi-Transparent  
Sc-Mannetje aan ST Wijfje  

Simplex

Duplex

Blauw of Beige/Metaal    
Sc-Mannetje aan LC-Wijfje (Metaal)   Simplex Blauw of Beige/Metaal    
LC mannetje aan FC-Wijfje   Simplex Blauw of Beige/Metaal    
LC mannetje aan Sc-Wijfje   Simplex Blauw of Beige/Metaal    
LC mannetje aan ST Wijfje   Simplex Blauw of Beige/Metaal    
ST Mannetje aan FC-Wijfje   Simplex Metaal    
ST Mannetje aan Sc-Wijfje   Simplex Metaal    
ST Mannetje aan LC-Wijfje   Simplex Metaal    
Sc-Mannetje aan LC-Wijfje (Plastiek)   Simplex Blauw of Beige/Metaal    

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395