products

OPTICKING 100m 40G QSFP+ AOC MMF sff-8436 de Actieve Optische Kabel van QSFP+

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KQSF40-0085MAXXX
Min. bestelaantal: 10
Verpakking Details: Plastic Zak
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 40G AOC macht: 3.3V
Maximumlengte: 100m op multimode Vezel van OM3 (MMF) Lengte: 1m, 3m, 7m, aangepaste 10m
Datasnelheid: 40g Kleur: Sinaasappel
Hoog licht:

OPTICKING 40G QSFP+ AOC

,

Sff-8436 QSFP+ Actieve Optische Kabel

,

100m 40G QSFP+ AOC


Productomschrijving

de Actieve Optische Kabel van 40G QSFP+ AOC voor het Netwerk van de Data Centerhoge snelheid

 

40G QSFP+ de Actieve Optische Kabel (AOC) is 4 kanaliseren parallelle actieve optische kabel (AOC) voor opslag, datacentrum, en hoge prestaties gegevensverwerkingsconnectiviteit. Het biedt 4 onafhankelijke kanalen van de gegevenstransmissie en 4 gegevens aan die kanalen via de multimode vezels ontvangen. Een geaggregeerde gegevenstarief van 40 Gbps meer dan 100 meters transmissie kan door dit product worden bereikt.

 

Producteigenschappen

  1. Hete pluggable
  2. Volledig - duplexx4-kanaal850nm parallelle actieve optische kabel
  3. Volgzame sff-8436 QSFP+
  4. De verschil AC-Gekoppelde interface van hoge snelheidsgegevens
  5. 4 kanalen850nm VCSEL serie
  6. 4 kanalen850nm PD serie
  7. Maximumverbindingslengte van 100m op multimode Vezel van OM3 (MMF)
  8. 4 lage machtsconsumptie <1>
  9. 3.3V voedingvoltage
  10. RoHS-6 volgzaam

Toepassingen

  1. Infinibandtransmissie bij 4ch STR, Ddr en QDR
  2. 40GBASE-SR4 40G Ethernet
  3. Datacentra

Het opdracht geven van tot Informatie

ProductNumber Golflengte Datasnelheid Afstand schakelaar ICC Beetjefoutenpercentage (<10> LD PD DDM
KQSF400085MAXXX 850nm 40Gb/s XX AOC 480mA <-5>VCSEL SPELD JA

Nota's:

Afstand xx middelen: transmissieafstand van vezel

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395