products

1311nm 1331nm 100G QSFP28 CWDM4 10km Vezel Optische Module

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KQSF0A-C027SL00X
Min. bestelaantal: 5
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: De Optische Zendontvanger van QSFP28 CWDM4 Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: -6.2~2.5dBm Datasnelheid: 100g
Golflengte: CWDM Transmissieafstand: 2km
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog licht:

1311nm 100G QSFP28 CWDM4

,

1331nm 100G QSFP28 CWDM4

,

10km Vezel Optische Module


Productomschrijving

100G QSFP28 CWDM4 2Km de Optische Module van LC

De Compatibele QSFP28 Optische de Zendontvangermodule wordt van qsfp-100g-sm-SR ontworpen voor gebruik in de productie van 100GBASE Ethernet tot 2km over enige wijzevezel (SMF) gebruikend vier golflengten van 1271nm, 1291nm, 1311nm en 1331nm via duplexlc-schakelaar. Het verstrekt high-density en low-power oplossing van 100GBASE Ethernet voor datacentra, high-performance computingsnetwerken, ondernemingskern en de toepassingen van de distributielaag. Het is volledig volgzaam met de norm van QSFP28 MSA en van 100GBASE-CWDM4 en van itu-t G.694.2.

 

Producteigenschappen

  1. Heet-pluggable QSFP28-vormfactor
  2. de zendontvangermodule van de 4 kanalenfull-duplex
  3. Steunen103.125gb/s gezamenlijk bitrate
  4. 4 kanalenzender
  5. Interne CDR-kringen op zowel ontvanger als zenderkanalen
  6. Steuncdr omleiding
  7. Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  8. De werkende waaier van de gevaltemperatuur: 0 aan 70°C
  9. Enige 3.3V-voeding
  10. RoHS-6 volgzaam (loodvrij)

Toepassingen

  1. 100G Ethernet
  2. InfiniBand Ddr

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KQSF0A0085MM01X (SR4) 850nm 100Gb/s 100M -8.4~2.4dBm <-5>VCSEL SPELD JA
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (note2) 100Gb/s 10KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB SPELD JA
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (note2) 100Gb/s 10KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB SPELD JA
KQSF0AC027SL00X (CWDM4) CWDM (note1) 100Gb/s 10KM -6.5~2.5dBm <-10>DFB SPELD JA
KQSF0A0031SM00X (PSM4) 1310nm 100Gb/s 2KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB SPELD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395