products

Zendontvanger Sfp van TX 1270nm/van RX 1330nm 25G SFP28 LR OPTICKING BIDI de Tweerichtings

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP25-2733SL10X
Min. bestelaantal: 5
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
productnaam: Sfp28 Optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: 0~5dBm Datasnelheid: 25g
Golflengte: 1270nm/1330nm Transmissieafstand: 10KM
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog licht:

RX 1330nm 25G SFP28 LR

,

De Zendontvanger van OPTICKING BIDI

,

TX 1270nm 25G SFP28 LR


Productomschrijving

de Schakelaar van 25G SFP28 BIDI 10km 1270nm/1330nm LC

 

TX 1270nm/RX 1330nm 10KM Optische de Zendontvanger Optische Module van SMF 25G BIDI SFP28

 

BIDI-Zendontvanger of BWDM-de Zendontvangers (Tweerichtingsgolflengteafdeling die simultaan overseint) interface draagt twee verschillende kanalen in verschillende richtingen op één enkele bundel van vezel. Zij moeten altijd in bijkomende paren worden gebruikt. BIDI-de Zendontvangers zijn een rendabele oplossing door de capaciteit van een bestaande vezelinfrastructuur te verdubbelen.

 

Toepassingen

  1. 25G Ethernet
  2. Datacentrum en Vezelkanaal

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP25-3327SL10X (BIDI) 1330nm/1270nm 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB SPELD JA
KSFP25-2733SL10X (BIDI) 1270nm/1330nm 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB SPELD JA

 

Producteigenschappen

  1. Heet-pluggable SFP28-vormfactor
  2. Steunen25.78125gb/s datasnelheid
  3. Interne CDR op zowel zender als ontvangerskanaal
  4. Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  5. De werkende waaier van de gevaltemperatuur: (- 40~85°C).
  6. Enige 3.3V-voeding
  7. Volgzame RoHS 6 (loodvrij)

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395