products

de Moduleopticking SMF Zendontvanger van 1550nm 80km 10G SFP+

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP10-0055SL80X
Min. bestelaantal: 5
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP+ optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Datasnelheid: 10g Golflengte: 1550nm
Transmissieafstand: 80km Vezeltype: SMF
DDM: ja
Hoog licht:

80km 10G SFP+ Module

,

De Zendontvanger van OPTICKING SMF

,

de Module van 1550nm 10G SFP+


Productomschrijving

de Schakelaar van 10G SFP+ 1550nm 80KM LC

10G SFP+ 1550nm 80km de Optische Zendontvanger van SMF van OEM ODM OPTICKING Fabrikant

 

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 10Gbps vereisen, het om met sff-8472 en SFP+ MSA volgzaam ontwierpen te zijn. De modulegegevens - sluit met 80km in enige wijzevezel aan.

De zendontvangers van OPTICKING SFP+ verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers wanneer bijzonder alarmeren

de werkende parameters zijn buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier.

 

 

Producteigenschappen

  1. Klasse 1 de ENGELSE 60825-1-normen van het laserproduct
  2. Werkend datumtarief tot 11.3Gbps
  3. Volgzaam met Specificatie sff-8431 van MSA SFP+
  4. Hete pluggable
  5. 3.3V kies Voeding uit
  6. Singal TTL ontdekt indicator
  7. De Waaier van de verrichtingstemperatuur: X middelen C (0~70°C); E (- 10~85°C); I (- 40~85°C).
  8. RoHS-6 volgzaam

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datumtarief Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP10-0085ML03X 850nm 10Gb/s 300m -8.2~-1dbm <-9>VCSEL SPELD JA
KSFP10-0031SL10X 1310nm 10Gb/s 10KM -6~0.5dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-0031SL20X 1310nm 10Gb/s 20KM -6~0.5dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-0031SL40X 1310nm 10Gb/s 40KM -2~+0dbm <-20dbm>DFB SPELD JA
KSFP10-0055SL40X 1550nm 10Gb/s 40KM -4.7~+4dbm <-14>EML SPELD JA
KSFP10-0055SL80X 1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-24dbm>EML APD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395