products

FCC LC SFP+ 1310nm 10km 6G SFP Optische Zendontvangermodule

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP06-0031SL10X
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 6G SFP+ 1310nm 10km de Optische Module van LC Leveringsvoltage: 3.3V
Golflengte: 1310nm Transmissieafstand: 10KM
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog licht:

LC SFP+ 1310nm 10km

,

6G SFP Optische Zendontvangermodule

,

Optische de Zendontvangermodule van Optickingssfp


Productomschrijving

6G SFP+ 1310nm 10km Optische de Modulezendontvanger van LC

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 6Gbps vereisen, het om volgzaam ontwierpen te zijn

met sff-8472 en SFP+ MSA. De modulegegevens - sluit met 10km in enige wijzevezel aan.

De zendontvangers van OPTICKING SFP+ verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

Producteigenschappen

Klasse I de ENGELSE 60528-1-normen van het laserproduct

Duplexlc-schakelaar

Hete pluggable

Lage Machtsdissipatie

3.3V kies Voeding uit

De Waaier van de verrichtingstemperatuur: X middelen C (0~70°C); I (- 40~85°C).

RoHS-6 volgzaam

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal

Golflengte

Datasnelheid

Afstand

TX macht

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP060085ML03X

850nm

6.25Gb/s

300M

-9~-2dbm

<-12dbm>

VCSEL

SPELD

JA

KSFP060031SL10X

1310nm

6.25Gb/s

10KM

-6.5~-0.5dbm

<-14dbm>

DFB

SPELD

JA

KSFP080085ML03X

850nm

8.5Gb/s

300M

-6~-1dbm

<-10dbm>

VCSEL

SPELD

JA

KSFP080031SL10X

1310nm

8.5Gb/s

10KM

-8.2~0.5dbm

<-14dbm>

DFB

SPELD

JA

 

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395