products

De Module van de Optickings8g SFP+ MMF 850nm 300M LC SFP+ Zendontvanger

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Opticking
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP08-0085ML03X
Min. bestelaantal: 10
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 8G SFP+ 850nm 300M LC Optical Module Leveringsvoltage: 3.3V
Golflengte: 850nm Transmissieafstand: 300m
Vezeltype: MMF DDM: ja
Hoog licht:

Opticking 8G SFP+

,

De Zendontvangermodule van MMF 850nm SFP+

,

300M LC SFP+ Zendontvangermodule


Productomschrijving

Originele Fabrikant 8G SFP+ 850nm 300M LC Optical Module Transceiver

 

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 8Gbps vereisen, het om volgzaam ontwierpen te zijn

met sff-8472 en SFP+ MSA. De modulegegevens - sluit met 300m in enige wijzevezel aan.

De zendontvangers van OPTICKING SFP+ verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

 

Producteigenschappen

Klasse I de ENGELSE 60528-1-normen van het laserproduct

Duplexlc-schakelaar

Hete pluggable

Lage Machtsdissipatie

3.3V kies Voeding uit

De Waaier van de verrichtingstemperatuur: X middelen C (0~70°C); I (- 40~85°C).

RoHS-6 volgzaam

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal

Golflengte

Datasnelheid

Afstand

TX macht

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP060085ML03X

850nm

6.25Gb/s

300M

-9~-2dbm

<-12dbm>

VCSEL

SPELD

JA

KSFP060031SL10X

1310nm

6.25Gb/s

10KM

-6.5~-0.5dbm

<-14dbm>

DFB

SPELD

JA

KSFP080085ML03X

850nm

8.5Gb/s

300M

-6~-1dbm

<-10dbm>

VCSEL

SPELD

JA

KSFP080031SL10X

1310nm

8.5Gb/s

10KM

-8.2~0.5dbm

<-14dbm>

DFB

SPELD

JA

 

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395