products

DE ZENDONTVANGER VAN OPTICKING SFF8472 25G SFP28 LR 10KM LC SMF

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP28-0031SL03X
Min. bestelaantal: 5
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000 eenheden per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP28 optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: -7~2dBm Datasnelheid: 25Gbps
Interface: Duplex LC Transmissieafstand: 10km
Vezeltype: Singlemode DDM: Ja
Hoog licht:

SFF8472 25G SFP28 LR

,

10KM LC SMF Zendontvanger

,

OPTICKING 25G SFP28 LR


Productomschrijving

25G SFP28 Duplexlc 1310nm 10km Optische Zendontvangerlc Schakelaar

SFP28 1310nm 25G LR 10KM de optische zendontvanger van LC SMF voor de draadloze telecommunicatie van het netwerk5g datacentrum

Sfp28-25g-LR van Opticking is hoge prestaties en rendabele optische een de zendontvangermodule van SFP28 LR voor 25 Gigabit Ethernet lange bereiktoepassing, de eigenschappen van Deze de opticamodule van SFP28 LR een hoogst betrouwbare de zender en de SPELDfotodetector van 1310nm DFB in de duplex optische schakelaar van LC, die verbindingen verzekert omhoog met 10km over enige wijzevezel. De SFP28-zendontvanger verstrekt productie 25GBase-LR tot 10km over enige wijzevezel (SMF) gebruikend een golflengte van 1310nm via een duplexschakelaar van LC.
Het verstrekt de connectiviteitsoptie van 25GBASE Ethernet voor 25G Ethernet, telecommunicatie en datacentrum. Het is volledig volgzaam met SFP28 MSA, CPRI en eCPRI norm.

Eigenschappen

  • Tot 25,78 tweerichtingsgegevens van Gb/s - verbindingen

  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk

  • Tot 10km op 9/125mm SMF

  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies

  • de laserzender van 1310nm DFB

  • Duplexlc-schakelaar

  • Metaalbijlage, voor lagere EMI

  • Volgzame RoHS

  • 1.5W maximummachtsconsumptie met gevestigde verbinding

  • Specificaties volgzaam met SFF 8472

  • Enige 3.3V-voeding

  • Geval werkende temperatuur

 

Commercieel: 0°C aan +70°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

 

Toepassingen

  • 25G Ethernet

  • eCPRI & CPRI

 

Specificaties

 

Productaantal

Golflengte

Datasnelheid

Afstand

TX macht

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP25-0031SL10X

1310nm

25.78Gb/s

10km

-7~2 dBm

<-10>

DFB

SPELD

JA

 

 

Compatibel

HW, HP, Cisco, H3C, Generisch, ZTE, Arista, Dell, enz.…

 

Mechanische Specificaties

DE ZENDONTVANGER VAN OPTICKING SFF8472 25G SFP28 LR 10KM LC SMF 0

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395