products

Duplexlc SFP+ Optische de Zendontvanger Optische Module van DWDM 10G

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP08-0085ML03X
Min. bestelaantal: 5
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP+ optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: 1~-7dBm Datasnelheid: 10g
Interface: Duplexlc Transmissieafstand: 40km
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog Licht: 10G DWDM SFP+, SMF SFP, 40km SFP+ Module

Productomschrijving

De Zendontvangermodule van DWDM 10G 300m 850nm SFP+

Beschrijving en Betrouwbaarheid

 

Dit OPTICKING-de zendontvangers omvatten een APD-diode en een temperatuur gestabiliseerde zender dfb-EML. De digitale kenmerkende functies zijn beschikbaar via een I2C.This-module wordt ontworpen voor enige wijzevezel en werkt bij een nominale golflengte van 10GHz-ITU Net, c-Banddwdm golflengte.

De zendontvangers van OPTICKING SFP+ verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

Eigenschappen

  • Klasse I de ENGELSE 60825-1-normen van het laserproduct

  • Werkende datasnelheid tot 11.3Gbps

  • Volgzaam met Specificatie sff-8431 van MSA SFP+

  • Duplexlc-schakelaar

  • Hete pluggable

  • 3.3V kies Voeding uit

  • Singal TTL ontdekt indicator

  • De Waaier van de verrichtingstemperatuur: X middelen C (0~70°C); I (- 40~85°C).

  • RoHS-6 volgzaam

 
Het opdracht geven van tot Informatie

ProductNumber

Golflengte

Datasnelheid

Afstand

TX macht

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP10-D0XXSL40X

DWDM (note2)

10Gb/s

40KM

-3~+3dbm

<-16>

DFB

SPELD

JA

KSFP10-D0XXSL80X

DWDM (note2)

10Gb/s

80KM

0~+4dbm

<-24dbm>

EML

APD

JA

Nota's:

D0xx verwijst naar DWDM-Golflengtekanaal als itu-t gespecificeerd, alstublieft Opticking contacteren om de golflengtebeschikbaarheid te bevestigen.

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395