products

De Zendontvangermodule van KSFP10-2733SL40X KSFP10-3327SL40X 40KM SFP+

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP10-3327SL40X
Min. bestelaantal: 5
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP+ optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: 0~4dBm Datasnelheid: 10g
Golflengte: 1330nm/1270nm Transmissieafstand: 40km
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog licht:

KSFP10-3327SL40X

,

40KM SFP+ Zendontvangermodule

,

KSFP10-2733SL40X


Productomschrijving

de Schakelaar van 10G SFP+ BIDI 40km 1330nm/1270nm LC

TX 1330nm/RX 1270nm TX 1270nm/RX 1330nm 40KM de Optische Zendontvanger 10G BIDI van SFP+

 

Beschrijving en Kenmerken

 

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 10Gb/s vereisen, het om met sff-8472 SFP+ MSA volgzaam ontwierpen te zijn.

De modulegegevens - de verbinding met 40km in enige de wijzefiber.opticking SFP+ zendontvangers van 9/125um verstrekt omhoog een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die
verleent toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

Eigenschappen

  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae 10gbase-LR, enige LC-schakelaar voor tweerichtingstoepassing, over20km SMF

  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431 specificaties voor de verbeterde 8,5 en 10 Gigabit kleine pluggable module „SFP+“ van de vormfactor

  • de zender van 1330/1270nm DFB, SPELDfotodetector

  • interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface voor optische zendontvangers

  • Artikelnummer (- 40°C aan 85°C):

  • - KSFP10-3327SL40X, 1330TX/1270RX

  • - KSFP10-2733SL40X, 1270TX/1330RX

  • lijnkant, functie van cliënt de zijloopback

  • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

  • Volgzame ROHS

 

Toepassingen

  • l Hoge snelheidsstoragee area networken
  • l de Computercluster dwars-verbindt
  • l de gegevenspijpen van de Douanehoge snelheid

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 
Productaantal Golflengte Datumtarief Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-15> DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-15>DFB SPELD JA
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD JA
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395