products

TX 1270nm RX 1330nm 20KM van de de Zendontvangermodule 10G BIDI van SMF SFP+ WDM TX

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP10-2733SL20X
Min. bestelaantal: 5
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: SFP+ optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
macht: -3~3dBm Datasnelheid: 10g
Golflengte: 1270nm/1330nm Transmissieafstand: 20km
Vezeltype: SMF DDM: ja
Hoog licht:

20KM SMF SFP+ Zendontvangermodule

,

De Zendontvangermodule van RX 1330nm SFP+

,

De module van TX 1270nm 10G SFP+


Productomschrijving

de Schakelaar van 10G SFP+ BIDI 20km 1270nm/1330nm LC

TX 1270nm/RX 1330nm 20KM Optische de Zendontvanger10g BIDI WDM TX van SMF SFP+

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 10Gb/s vereisen, het om met sff-8472 SFP+ MSA volgzaam ontwierpen te zijn. De modulegegevens - sluit met 20km in enige de wijzevezel van 9/125um aan.

 

de opticking SFP+-zendontvangers verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

Eigenschappen

  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae 10gbase-LR, enige LC-schakelaar voor tweerichtingstoepassing, over20km SMF

  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431 specificaties voor de verbeterde 8,5 en 10 Gigabit kleine pluggable module „SFP+“ van de vormfactor

  • de zender van 1270/1330nm DFB, SPELDfotodetector

  • interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface voor optische zendontvangers

  • Artikelnummer (- 40°C aan 85°C):

  • - KSFP10-2733SL20X, TX1270/RX1330

  • - KSFP10-3327SL20X, TX1330/RX1270

  • lijnkant, functie van cliënt de zijloopback

  • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

  • Volgzame ROHS

 

Toepassingen

  • Hoge snelheidsstoragee area networken
  • De computercluster dwars-verbindt
  • De gegevenspijpen van de douanehoge snelheid

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datumtarief Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB SPELD JA
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB SPELD JA
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD JA
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395