products

LC APC 1x16 PLC Optische Splitser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE FCC ROHS
Min. bestelaantal: 500
Verpakking Details: Plastic Zak
Levertijd: 7 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: plc van de stopdoos splitser Configuratie: aangepaste 1x16
Golflengte: 1260 aan 1650nm Toepassing: PON-netwerken en FTTH
Hoog licht:

1X16 plc optische splitser

,

LC APC PLC Optische Splitser

,

Plc van OPTICKING 1x16 splitser


Productomschrijving

Vezel optisch materiaal 1260 aan de vezelplc van 1650nm ftth optische splitser 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64

Eigenschappen
※ Laag Toevoegingsverlies
※ Lage PDL
※ Hoge Betrouwbaarheid en stabiliteit
※ Brede waaier van werkende golflengten
※ Overgegaan gr.-1209 & 1221-KERN Test

 

Toepassing
※ Vezel optische materiaal & systemen
De netwerken van ※ CATV
※ Datacommunicaties
※ Passief optisch netwerk

 

Premierang
Parameter 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32
Tussenvoegselverlies (dB) 3.7 7 10.3 13.4 16.8 20 4 7.5 10.8 14 17.3
Uniformiteit (dB) 0,5 0,5 0,8 1 1.5 1.8 0,8 1 1.4 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,2 0,2 0,3 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3
Standaardrang
Parameter (dB) 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32
Tussenvoegselverlies (dB) 4 7.4 10.8 13.8 17.2 20.4 4.5 7.9 11.3 14.6 17.8
Uniformiteit (dB) 0,6 0,8 1 1.3 1.5 1.8 1.2 1.4 1.5 1.8 2.4
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,3 0,3 0,3 0,4 0,4
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Pakketdimensie (LxWxH) (mm) Aangepast (Cassette-Type, " rek-Type 19, LGX-Type…)
Terugkeerverlies (dB) ≥50
Gerichtheid (dB) ≥55
Vezeltype G.657A
Vezellengte Aangepast
Schakelaartype Aangepast
Werkende Temperatuur (°C) -40°C ~ +85°C
Opslagtemperatuur (°C) -40°C ~ +85°C

Nota:● Zonder Schakelaarverlies
●de werkende golflengte is met opzet gewaarborgd. De testresultaten verstrekken gegevens voor 1310and 1550nm.

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395