products

25G SFP28 1310nm 10km de Duplex Optische Zendontvanger van LC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP25-0031SL10X
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Plastic zak
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Levering vermogen: 15000 eenheden per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: de Optische Zendontvanger van 25G SFP28 LR Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: -7~2dBm Datasnelheid: 25Gbps
interface: Duplexlc Transmissieafstand: 10km
Vezeltype: Singlemode DDM: Ja
Hoog licht:

1310nm de duplex Optische Zendontvanger van LC

,

de Optische Zendontvanger van 25G SFP28 LC

,

10km Duplexlc Vezel Optische Zendontvanger


Productomschrijving

25G SFP28 Duplexlc 1310nm 10km Optische Zendontvangerlc Schakelaar

 

Eigenschappen
  • Tot 25,78 tweerichtingsgegevens van Gb/s - verbindingen
  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
  • Tot 10km op 9/125mm SMF
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • de laserzender van 1310nm DFB
  • Duplexlc-schakelaar
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Volgzame RoHS
  • 1.5W maximummachtsconsumptie met gevestigde verbinding
  • Specificaties volgzaam met SFF 8472
  • Enige 3.3V-voeding
  • Geval werkende temperatuur

 

Commercieel: 0°C aan +70°C

Uitgebreid: -10°C aan +80°C

Industrieel: -40°C aan +85°C
Wat is SFP28-zendontvanger?
SFP28-de tribunes voor Kleine die vorm-Factor Pluggable 28.It de derde generatie van SFP is verbinden systemen onderling voor 25G-prestaties per de specificatie van IEEE worden ontworpen 802.3by (25gbase-Cr). SFP28 is een verbeterde versie van SFP+, maar voor 25G-signaaltransmissie ontworpen. SFP28 heeft dezelfde gemeenschappelijk formulierfactor zoals SFP+, maar steunt de elektrointerfaces van 25Gbps per kanaal

Toepassingen

  • 25G Ethernet
  • eCPRI & CPRI

Specificaties

 

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM

KSFP25-0031SL10X

1310nm 25.78Gb/s 10km -7~2 dBm <-10>DFB SPELD JA

 

 

Compatibel

HW, HP, Cisco, H3C, Generisch, ZTE, Arista, Dell, enz.…

 

Mechanische Specificaties

25G SFP28 1310nm 10km de Duplex Optische Zendontvanger van LC 0

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395