products

155M 120km 1550nm SFP LC de Optische Module van de Zendontvangervezel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP01-0055SL12X
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Plastic Zak
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 15000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 155M SFP Optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
macht: 0~5dBm Datasnelheid: 155M
Golflengte: 1550nm DDM: ja
Hoog licht:

OPTICKING de Zendontvanger van SFP LC

,

120km SFP LC Zendontvanger

,

1550nm de Optische Module van SFP


Productomschrijving

155M SFP 1550nm 120km de Optische Module van LC

155M SFP 1550nm 120km optische de zendontvanger optische module van LC

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 155mbps vereisen, het om volgzaam ontwierpen te zijn

met sff-8472 en SFP+ MSA. De modulegegevens - sluit met 120km in enige wijzevezel aan.

De zendontvangers van OPTICKING SFP+ verstrekken een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

Producteigenschappen

  1. Klasse 1 de ENGELSE 60825-1-normen van het laserproduct
  2. Werkende datasnelheid tot 2.67Gbps
  3. Volgzaam met SFP MSA en sff-8472
  4. Volgzaam met SDH/SONET
  5. Enige LC-schakelaar
  6. Hete pluggable
  7. 3.3V kies Voeding uit
  8. De Waaier van de verrichtingstemperatuur: X middelen C (0~70°C); I (- 40~85°C).
  9. RoHS-6 volgzaam
Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP015531SL20X 1550nm/1310nm 155Mb/s 20KM -15~-8dbm <-33dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP01-3155SL20X 1310nm/1550nm 155Mb/s 20KM -15~-8dbm <-33dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP01-5531SL40X 1550nm/1310nm 155Mb/s 40KM -9~-3dbm <-33dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP01-3155SL40X 1310nm/1550nm 155Mb/s 40KM -9~-3dbm <-33dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP01-5549SL60X 1550nm/1490nm 155Mb/s 60KM -5~0dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP01-4955SL60X 1490nm/1550nm 155Mb/s 60KM -5~0dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP01-5549SL80X 1550nm/1490nm 155Mb/s 80KM -5~0dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP01-4955SL80X 1490nm/1550nm 155Mb/s 80KM -5~0dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP01-5549SL12X 1550nm/1490nm 155Mb/s 120KM 0~5dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP01-4955SL12X 1490nm/1550nm 155Mb/s 120KM 0~5dbm <-34dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-5531SL20X 1550nm/1310nm 1.25Gb/s 20KM -9~-3dbm <-22dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP03-3155SL20X 1310nm/1550nm 1.25Gb/s 20KM -9~-3dbm <-22dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP03-5531SL40X 1550nm/1310nm 1.25Gb/s 40KM -5~0dbm <-23dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-3155SL40X 1310nm/1550nm 1.25Gb/s 40KM -5~0dbm <-23dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-5549SL60X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 60KM -2~3dbm <-24dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-4955SL60X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 60KM -2~3dbm <-24dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-5549SL80X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 80KM 0~5dbm <-24dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-4955SL80X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 80KM 0~5dbm <-24dbm>DFB SPELD JA
KSFP03-5549SL12X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 120KM 0~5dbm <-30dbm>DFB APD JA
KSFP03-4955SL12X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 120KM 0~5dbm <-30dbm>DFB APD JA
KSFP04-5531SL20X 1550nm/1310nm 2.5Gb/s 20KM -5~0dbm <-18dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP04-3155SL20X 1310nm/1550nm 2.5Gb/s 20KM -5~0dbm <-18dbm>Vriespunt SPELD JA
KSFP04-5531SL40X 1550nm/1310nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-20dbm>DFB SPELD JA
KSFP04-3155SL40X 1310nm/1550nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-20dbm>DFB SPELD JA
KSFP04-5549SL80X 1550nm/1490nm 2.5Gb/s 80KM 0~5dbm <-28dbm>DFB SPELD JA
KSFP04-4955SL80X 1490nm/1550nm 2.5Gb/s 80KM 0~5dbm <-28dbm>DFB SPELD JA

 

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395