products

Draadloos Netwerk 1270nm 10G Bidi SFP+ 40km Optische Vezelmodule

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KXFP10-2733SL40X
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 15000 eenheden per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 10G SFP+bidi 40km Optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
macht: 0~4dBm Datasnelheid: 10Gbps
Interface: LC Transmissieafstand: 40km
Vezeltype: SM DDM: Ja
Hoog licht:

1270nm 10G Bidi SFP+ 40km

,

SFP+ 40km Optische Vezelmodule

,

OPTICKING optische Vezelmodule


Productomschrijving

10G Bidi SFP+ 40km optische zendontvanger optische module voor draadloos netwerk

draadloos netwerk 10G Bidi SFP+40km Tx1270nm/Rx1330nm, optische de zendontvanger optische module van Tx1330nm/Rx1270nm

 

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 10Gb/s vereisen, het om met sff-8472 SFP+ MSA volgzaam ontwierpen te zijn.

De modulegegevens - de verbinding met 40km in enige de wijzefiber.opticking SFP+ zendontvangers van 9/125um verstrekt omhoog een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

Eigenschappen

  1. Klasse 1 de ENGELSE 60825-1-normen van het laserproduct
  2. Support9.9 GB/s aan 11,3 GB/s-bitrate
  3. Volgzaam met SFP MSA
  4. Duplexlc-schakelaar
  5. Hete pluggable
  6. 3.3V kies Voeding uit
  7. Gebouwd in Digitale Kenmerkende Functies
  8. RoHS-6 volgzaam

 

Toepassingen

  • 10-Gigabit Ethernet

  • 10G Fibre Channel

  • SONET/SDH OC-192/STM-64

  • De toepassingen van OTN OTU2e

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datumtarief Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-15dbm> DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-15dbm> DFB SPELD JA
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-16> DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-16> DFB SPELD JA
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm> EML APD JA
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm> EML APD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395