products

de Zendontvangermodule Bidi 40km van 1330nm 1270nm LC SFP+ 10 Gigabit Ethernet Module

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KSFP10-2733SL40X
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: Binnen 1-8 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 15000 eenheden per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 10G SFP+bidi 40km Optische Zendontvanger Leveringsvoltage: 3.3V
Macht: -3~3dBm Datasnelheid: 10Gbps
Interface: LC Transmissieafstand: 40km
Vezeltype: SM DDM: Ja
Hoog licht:

de Zendontvangermodule van 1270nm LC SFP+

,

de Zendontvangermodule van 1330nm LC SFP+

,

Bidi 40km 10 Gigabit Ethernet Module


Productomschrijving

10G Bidi SFP+ 40km optische de zendontvanger optische module van LC voor draadloos netwerk

Beschrijving en Kenmerken

Deze zendontvanger is de hete pluggable 3.3V-module van de klein-vorm-Factorenzendontvanger. Het ontwierp uitdrukkelijk want hoge snelheids de communicatie toepassingen die tarieven tot 10Gb/s vereisen, het om met sff-8472 SFP+ MSA volgzaam ontwierpen te zijn.

De modulegegevens - de verbinding met 40km in enige de wijzefiber.opticking SFP+ zendontvangers van 9/125um verstrekt omhoog een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

 

Eigenschappen

  1. Klasse 1 de ENGELSE 60825-1-normen van het laserproduct

  2. Support9.9 GB/s aan 11,3 GB/s-bitrate

  3. Volgzaam met XFP MSA

  4. Duplexlc-schakelaar

  5. Hete pluggable

  6. 3.3V kies Voeding uit

  7. Gebouwd in Digitale Kenmerkende Functies

  8. RoHS-6 volgzaam

 

Toepassingen

  • 10-Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SONET/SDH OC-192/STM-64
  • De toepassingen van OTN OTU2e

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datumtarief Afstand TX macht RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14> DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14> DFB SPELD JA
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-15> DFB SPELD JA
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM 0~+4dbm <-15> DFB SPELD JA
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm> EML APD JA
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm> EML APD JA

 

 

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395