products

850nm actieve Optische Kabel 40G QSFP+ aan 4×10G SFP+ AOC voor 40 Gigabit Ethernet

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OPTICKING
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: KQSF41-0085MAXXX
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Plastic Zak
Levertijd: 7 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1500000Piece/Pieces per Maand
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 40G QSFP+ aan 4×10G SFP+ AOC Macht: 3.3V
Temperatuurwaaier: 0 aan 70°C Maximumlengte: 100m op multimode Vezel van OM3 (MMF)
Toepassing: 40G Ethernet verbinden onderling
Hoog licht:

850nm actieve Optische Kabel

,

40G QSFP+ aan 4×10G SFP+ AOC

,

100m op OM3 QSFP+ aan SFP+ AOC


Productomschrijving

de Actieve Optische Kabel van 40G QSFP+to 4×10G SFP+ 850nm AOC voor 40 Gigabit Ethernet

 

Ons vier-kanaal, hete pluggable, parallel, QSFP+ met 4 oplossing van de de Doorbraak de Actieve Optische Kabel van x 10G SFP+ (AOC), is voorgenomen voor 40Gbps aan de doorbraaktoepassingen van 4x 10Gbps. Deze AOC-kabel integreert vier gegevensstegen in elke richting met 40 Gbps gezamenlijke bandbreedte. Elke steeg kan bij 10,3125 Gbps werken.

 

 

Producteigenschappen

  1. Hete pluggable
  2. Elektrointerface volgzaam aan QSFP+ (sff-8436)
  3. de zender van 850nm VCSEL, de ontvanger van de SPELDfotodetector
  4. Maximumverbindingslengte van 100m op multimode Vezel van OM3 (MMF)
  5. 3.3V voedingvoltage
  6. RoHS-6 volgzaam

Toepassingen

  1. Infinibandtransmissie bij 4ch STR, Ddr en QDR
  2. 40 Gigabit Ethernet
  3. De toepassingen van het vezelkanaal
  4. High-performance computingsclusters
  5. Servers, schakelaars, opslag en gastheerkaartadapters
  6. Datacentra

Het opdracht geven van tot Informatie

Productaantal Golflengte Datasnelheid Afstand schakelaar Multi-tarief LD PD DDM
KQSF41-0085MAXXX 850nm 4x10Gb/s XX AOC Y VCSEL SPELD JA

 

Contactgegevens
Fanny Xie

Telefoonnummer : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395